top of page

Birey

Kendime bir not vereceğim aslında. Kendi eğlencemi bir insana düşürdüm. Kendi eğlendiğim şeyleri yapmam gerekirken, kendi eğlendiğim şeyleri bir insanla iletişim olarak tuttum. Biraz garip, çünkü kendimi çok saldım. Kimse kötülüğü hak etmez. İmkanım olsaydı yoluma devam edecektim.


Her şeyin ötesinde bu hayatı seviyorum. Ben, ben olduğum için farklıyım. Artık eskisi gibi bir şeyler hakkında bilgi vereceğim sanırsam.

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

İlaç

Son zamanlarda kullandığım ilaçlar sayesinde iyi hissedebildiğimi fark ettim. Sadece bugün antidepresan kullanmadım ve vücuduma büyük bir ağırlık çöktü. Yoruldum, başım ağrıdı ve her şeyin ötesinde mo

Üzgünüm

Şu anda psikolojik sebeplerden ötürü gerçekleşen bir hastalıkla yüzleşmek zorundayım. Mide asitimden ötürü boğazım parçalandı ve artık kan tükürüyorum. O kadar çok kustum ki boğazım harap oldu. Her ne

Emek ve İnsan nefreti

Yazımın okunmasını o kadar istemediğimi fark ettim. Çünkü yazıyı bıraktığım her vakit başka bir işle meşgul oluyorum. Ama sok sefer biraz farklıydı. Birisi beni dinledi, yazı işine ne gerek vardı ki?

Comentários


bottom of page