top of page

Üzgünüm

Şu anda psikolojik sebeplerden ötürü gerçekleşen bir hastalıkla yüzleşmek zorundayım. Mide asitimden ötürü boğazım parçalandı ve artık kan tükürüyorum. O kadar çok kustum ki boğazım harap oldu.


Her neyse, derdim bu değil ancak yakın zamanda yazılarımın konuşma dili değiştiği için durumumu anlayın istedim.


Başkalarının gözünden bakıp kendi irademi bir suçlu gibi görüyor, ancak bir o kadar da saf bir çocuk gibi hissediyorum. Tek maksadım iyilikti ancak sanırım insanların fazla üstünde titriyorum. Her gün halimi hatırımı soran bir tek bir insan vardı. Bilmiyorum, üstümde çok baskı var, ve her şeye iyi gelen bir insan vardı.


Ben neden artık sevilmiyorum, eskiye göre ne hata yaptım? Onun morali bozuldu beni tersledi ve agresifleşti. Ben onun içinde bulunduğu duruma saygı duydum. Ben ise tüm duygularımı bastırdım, ve işin sonunda bitti. Herkes onlarla eğlenceli vakit geçirmemi istiyor. On iki hafta boyunca sadece kendimi gülmek için zorladım. İki haftadır gerçekten gülümsediğimi hatırlamıyorum. Çok üzgünüm.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

İlaç

Son zamanlarda kullandığım ilaçlar sayesinde iyi hissedebildiğimi fark ettim. Sadece bugün antidepresan kullanmadım ve vücuduma büyük bir ağırlık çöktü. Yoruldum, başım ağrıdı ve her şeyin ötesinde mo

Birey

Kendime bir not vereceğim aslında. Kendi eğlencemi bir insana düşürdüm. Kendi eğlendiğim şeyleri yapmam gerekirken, kendi eğlendiğim şeyleri bir insanla iletişim olarak tuttum. Biraz garip, çünkü kend

Emek ve İnsan nefreti

Yazımın okunmasını o kadar istemediğimi fark ettim. Çünkü yazıyı bıraktığım her vakit başka bir işle meşgul oluyorum. Ama sok sefer biraz farklıydı. Birisi beni dinledi, yazı işine ne gerek vardı ki?

Bình luận


bottom of page